| Shy15 a întrebat:

TPU, ajutati-ma va rog! Deci eu am un crush pe care îl plac, nu stiu dc pentru că în același timp nu îl suport, și mă enerveaza prezenta lui. E arogant și pe mine oamenii ăștia pur și simplu mă scot din sărite, nu suport, dar pe el nu stiu de ce îl plac. Când ne întâlnim simt fluturași în stomac și in același timp mă abțin să nu îmi dau ochii peste cap. Serios că nu stiu ce am, da e ciudat. Vreau și în același timp nu vreau să-l uit. Ajutati-ma, chiar mă simt ciudat, sunt singura care pățește de-astea?

1 răspuns:
| Hellobello a răspuns:

Probabil simti pentru el o atractie fizica. Daca spui ca nu suporti oamenii aroganti, iar el este arogant, atunci e doar atractie fizica. Nu ai cum sa nu suporti o persoana si sa o placi in acelasi timp, sunt in contradictoriu aceste doua actiuni. Poate ca nu il suportai inainte, dar acum il placi si ai ramas tu cu senzatia ca nu il suporti. Oricum cele doua in acelasi timp nu se prea poate. Poate iti place doar aspectul lui fizic, nu si personalitatea si caracterul lui.