| RoxanaPicsi a întrebat:

TPU. Am nevoie de un costum de bunicuta (Din Scufita Rosie) pentru sora mea happy. Are nevoie de el o singura seara, deci nu vreau sa il cumpar. Doar il inchiriez. Sunt din Constanta. Care sti de unde pot sa inchiriez sau, are cineva din intamplare un costum?happy

2 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Pai incearca sa mergi la teatru sa incerci sa inchiriezi sau cere ajutorul unui profesor ( daca inchiriezi de la teatru o sa coste ceva. )

| RoxanaPicsi explică:

Da, am fost la serbarea de craciun la Teatrul Fantasio. Si costa destul de mult, si nu merita pentru cateva ore sa dau o groaza de bani.