| DeDeLoVe a întrebat:

De unde inchiriez o rochie de seara din Constanta?
Din ce magazin?

5 răspunsuri:
| eldiva a răspuns:

Iti recomandam siteul www.eldiva.ro Colectii noi in fiecare saptamana! NOU Rochii superbe de la CHANTTAL :*

| DeDeLoVe explică (pentru eldiva):

M-am uitat pe site si sunt superbe rochiile dar aveti si in Constanta magazin. Daca nu atunci unde?
Livrarea se plateste?
Daca da, cat?

| eldiva a răspuns (pentru DeDeLoVe):

Nu avem in constanta...pe site scrie toate datele..comanda rochia care iti place si o vei primi prin curier sau posta (costa 10-19 ron transportul)

| Ionelutzaa a răspuns:

In Constanta sunt multe magazine unde poti gasi rochii de seara am niste nume de magazine daca le cunosti : Karena, Eva City, Ivory
sper sa te ajute
vreau fundizza:X

| breezy a răspuns:

Magazinul Casa Rochiilor de Mireasa, Str. Miron Costin 34, din Constanta. Are si rochii de ocazie. happy