| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

TPU! Ce pot face ca sa nu mi se mai vada cosurile de pe fata si sa imi creasca sanii cat mai repede! HeLp PLZZZ!

6 răspunsuri:
| UPT a răspuns:

Pentru cosuri, sunt tot felul de solutii... ori fond de ten, ori clearskin, sunt foarte multe asemenea produse.
Iar pentru sani... nu stiu cati ani ai. Dar aici ar trebui o medicatie prescrisa de un medic, deoarece e o medicatie pe baza de hormoni. (si cred ca ar ajuta si la eliminarea acestor cosuri)

| Annie a răspuns:

Pentru sani sa mananci marar si pentru cosuri sa foloesti produse de la avon pentru curatarea porilor

| elena999 a răspuns:

Pentru cosuri ar fi bine sa mergi la dermatolog,iar pentru sani, nu te grabi, organismul tau decide cat de repede o sa-ti creasca.

| iubita_7132 a răspuns:

Pai pentru fata foloeste un fond de ten de calitate iar pentru sani foloseste un sutien cu burete...nu ai cum sa ii faci sa creasca... poooop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pai de obicei sanii iti cresc dupa organismul tau,s-au auzit cateva chestii ca daca dormi pe burta sa iti creasca,sau cand te suna cineva pe mobil si ai telefonul langa sani sa iti creasca.
Si chestia cu cosurile,iti cresc,ca la orice fata si baiat,pubertatea,ca sa scapi de ele, ceva natural si sigur va merge urzica si spirt si te dai dupa cu vata pe fata.
Pa, pa

| pisicutza1999 a răspuns:

Un singur lucru poti face: sa cresti!