| denidemisa a întrebat:

TPU ce scuze as putea sa gasesc pentru a evita o petrecere aniversara? Am fost invitata la ziua de nastere a unei prietene si nu vreau sa merg, ce scuze stiti?

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Spune-i ca te doare capul si ai febra, te simti rau si tot ce e posibil sa mergi la medic.

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu stiu unde stai. Mi-am scrantit piciorul pe drum. Am crezut ca ziua ta e maine. M-au pedepsit parintii ca am faramat tableta/televizorul/laptop-ul. Mi-a fost rau.

| MilkWithCereals a răspuns:

Poti sa ii spui ca ai altceva de facut.

| moonisol a răspuns:

Spune asa:imi pare foarte rau dar nu pot veni, am facut intoxicatie sad sigur va merge!