| SamuelTudosa a întrebat:

TPU daca de la scoala se fura niste tevi de fer si directorul scolii iti interzice sa nu mai joci fotbal pe terenul scolii pana ce se afla cine le-a furat are voie sa ne interzica? FUNDA CEL MAI BUN RASPUNS big grin

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

El are voie, dar si tu ai voie sa joci, daca nu. joaca si tu in clasa, vine profesori si spunetile ca nu aveti unde juca laughing

| SamuelTudosa explică (pentru Liviu):

Primesti funda pentru un raspuns care mi-a fost de ajutor si ma bine dispus laughing

4 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Da.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles ca are voie, de aia are respectiva functie

| NameHarris a răspuns:

Are voiewinking