| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

TPU, m-am certat cu cea mai buna prietena din cauza ca prima data eu am fost putin geloasa ca ea a mers de 1 mai cu o fata la cabana iar dupa ea a fost geloasa ca eu am fost de 1 mai cu alte fete.
Vreau sa ne impacam i'am scris deja un mesaj dar nu mi-a raspuns spuneti-mi ce sa fac
Ps: noi nu suntem prietene din alea care numa "Ce faci scumpii?" noi stim tot una despre alta...
Funda

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

N-ai vrea te rog din inima sa-mi dai si fundita, te rog mult, am de castigat un pariu si am mare nevoie de ea! kissbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| inconscient a răspuns:

Off...ce-o face pe ea sa rada? Daaca are facebook posteaza-i pe perete o melodie despre prietenie. Adda prietenie adevarata sau true friends de la Miley Cyrus si eventual scrie versurile si la final ceva de dulce. laughing Mai trimite-i un mesaj cu imi pare rau, iubito, sau scumpi, sau "suntem chit, amandoua am fost geloase, acum e momentu' sa dam pagina".
Dar fa ceva ce-o face sa rada! Ceva ce stiti doar voi, un secret al vostru, o amintire de-a voastra, ceva ce va amintiti cu drag. Eventual pune un status dragut sau o poza, sau trimite-i statusul prin mesaj, sau inventeaza o poveste cu niste B.F.F cu nume asemanatoare cu ale voastre care s-au certat si nu s-au impacat si au fot nefericite pe veci. love struck
Imi pare rau! Succes! Acum o voi suna pe B.F.F a mea! Sper sa nu ne certam si noi, iar voi sa va impacati! kiss

| Kamwiiiiiiiii explică (pentru inconscient):

Mersi muult!

| inconscient a răspuns (pentru Kamwiiiiiiiii):

Cu mare placere! kiss

| inconscient a răspuns (pentru Kamwiiiiiiiii):

N-ai vrea te rog din inima sa-mi dai si fundita, te rog mult, am de castigat un pariu si am mare nevoie de ea! kissbatting eyelashes