| bebebebebebebe a întrebat:

TPU.o mica intrebare, prietenul meu s.a masturbat si avea putina sperma, dupa un timp destul de lung sa zic asa.mi.a umblat cu mana pe la vagin..la himen. exista sanse sa raman insarcinata?
Eu cred ca a atins cu mana aia sperma, dar nu cred ca era multa ca vedeam daca era...dar nu stiu am o frica asa in mine, simt o senzatie ciudata la vagin ...va rog fara misto.:crying

2 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Spermatozoizii nu traiesc mai mult de 3 zile si daca baiatul are o igiena cat de cat normala nu ai de ce sa-ti faci griji. Daca nu esti sigura pe tine fa un test de sarcina ca sa te linistesti happy

| neutrino a răspuns:

Depinde ce inseamna timp lung. "ACOLO" nu-i loc de joaca!