| anonimca54 a întrebat:

am o mica nelamurire.Simbata am fost la prietenul meu acasa si am inceput a ne dezbraca.Cand deja eram goi el a incercat sa introduca penisul in vagin.Insa nu i-am permis pentru ca nu am facut dragoste nici o data si imi e frica de durere. Dupa ceva timp el s-a masturbat si a ajaculat pe el. Cand era murdar de sperma nu m-am atins de el insa plapuma cu care ne inveleam era putin murdara de sperma dar nu am atins locum murdar de zona mea intima. Apoi el s-a dus si s-a spalat cu apa rece. Mai tirziu a venit la mine si iar si-a lipit penisul de zona mea intima.Sunt sanse sa raman insarcinata? dau Funda.Mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Nu ramai insarcinata pentru ca sperma chiar daca a ramas pe pat pe plapuma si tu te-ai atins de ea nu are cum sa-ti intre in vagin deci e imposibil mai ales ca el s-a si spalat de sperma! Stai fara griji daca tot esti ingrijorata iti pot recomanda un test de sarcina!

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata, stai linistita

| Annie2498 a răspuns:

Draga mealaughing. invataa sa scrii korekt...

| anonimca54 explică (pentru Annie2498):

Daca nu ai avut degind sa raspunzi la intrebarea mea nici nu era mare nevoie sa scrii.Alta data raspunde la intrebari nu ceti trece tie prin capwinking

| anniebox16 a răspuns:

Nu.

| alecsalecs a răspuns:

Scuza ma ca te intreb dar cati ani ai? Daca Nu Vrei sa ai relatii intime ce ai mai cautat la el acasa? orri nu stiai ce te va astepta? Prietenul tau de prezervativ a auzit? ori tu de test de sarcina? Se Gasesc la farmacii si se fac foarte simplu iti recomand sa faci un astfel de test.ok?

| anonimca54 explică (pentru alecsalecs):

Am 16 ani.Nu are nimic daca am fost la el acasa.Tot ce am facut era planuit de mai demult.Pai am folosit prezervativul.Dar inainte de a ejacula. dupa ce s-a spalat nu l-am mai folosit.Am auzit si de testwinking insa dupa co saptamana el se face nu dupa citeva zilewinking
Multumesc dar stiu de elewinking

| alecsalecs a răspuns (pentru anonimca54):

Ok Bravo tie..ma bucur pentru tine,,, dar cred ca esti mai mult speriata...insarcinata nu se ramane chiar atit de usor..sau depinde de corpul tau..si de al lui,,, pe viitor fi mai atenta.ce face el cu sperma luilaughing)off joaca de copil...

| anonimca54 explică (pentru alecsalecs):

Ok o sai transmit.winking Nu sunt speriata doar vreeam sa stii si gata.

| alecsalecs a răspuns (pentru anonimca54):

Apropo de iti este teama de durere?
Acea durere nu este mai dureroasa ca durerea unei piscaturi de tantar daca el site cum sa o faca cu tinelaughing

| anonimca54 explică (pentru alecsalecs):

Nu e chiar asa.La o fata poate fi durerea mai mica la alta mai profunda.

| alecsalecs a răspuns (pentru anonimca54):

Ee hai mai si pina cind vei mai sta cu frica asta in suflet,?

| anonimca54 explică (pentru alecsalecs):

Stii mai bine vorbim in privat daca vrei ca nu prea am chef sa spun toate detaliile aici happy

| anonimca54 explică (pentru alecsalecs):

Hei,nu pot sati trimit mesaje in privat nu stiu de ce. Dara daca vrei sa vorbim o putem face pe facebook sau skype daca ai caci eu nu am messenger.numi prea place happy

| anonimca54 explică (pentru alecsalecs):

Pai am mai spus ca nu am mess. daca ai avea facebook sau skype ar fi super :*

| PsihinG a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata.
dar nu pot sa ma abtin sa nu fac unele comentarii.
Ar trebui sa-ti apreciezi foarte mult prietenul, in primul rand ca nu a abuzat de tine (crede-ma ca ai avut mare noroc, altul in locul lui nu stiu daca s-ar fi putut stapani), in al doilea rand este curat si daca nu ar fi avut bunul simt sa se spele, existau toate sansele sa ramai insarcinata.
Multumeste-i lui Dumnezeu ca ti l-a scos in cale si este mult mai responsabil decat tine.
Nu ti-am spus toate acestea cu rautate ci doar ca sa te poti gandi mai mult cand vrei sa faci ceva.

| anonimca54 explică (pentru PsihinG):

Sa nu fi avut incredere in el nu avea sa facem toate astea.si stiu eu sunt destul de responsabila in ceea cemi priveste viata mea. Crede-ma ca toate acele lucruri au fost gindite cu mult inainte de a ma duce la el happy

| Mell1321 a răspuns:

Daca s-a spalat nu.

| xXsecretXx a răspuns:

Nu,nu ai cum deoarece s-a spalat... funda?