| bubuch a întrebat:

TPU sunt confuz si suparat pentru ca pe prietena mea am prinso cu altu si prieteni sunt in vacanta sunt foarte suparat si plictisit ce ma sfatuiti

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Tu stai si siferi si aia se distreaza cu ala, stiu cum e ca pe mine m-a lasat dupa 3 ani, pune mana iesi la o bere cu baieti sunt destule fete poate chiar mai bune ca ea,winking stiu ca acum iti spui in gand"nu e nimeni ca ea"nici nu trebuie sa fie ca e sunt fete care stiu ce e aia dragoste.mult noroc.

| NoIdentity a răspuns:

Pai tie tiar trebui liniste sh pake.am trecut si eu prin asta sh stiu cum e:nu ai chef de nimic plictisit amarat toate alea.da' atata timp cat esti cu prietenii ar trebui sa lasi toate aste la o parte sh poti avea kiniste sh cand se termina vacanta.calcati pe suflet altfel amikii tai se pot supara pe tine