| cobrant a întrebat:

Sunt suparat pentru ca alti prieteni au prietena si eu nu am. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| 1cristian1990 a răspuns:

Poate sunt fete care te plac deja, numai trebuie sa le gasesti, poate in clasa ta, o fosta colega, iti e mai usor sa socializezi si sa o inviti in oras, ai facebook, poti vorbi simplu si usor cu ea! Buna x(numele ei), Zici ceva de scoala etc, nu ai vrea sa iesim in oras si gata, ce e asa de greu! Si nu te uita dupa cea mai frmoasa si cea mai nemaipomenita ca poate o dai in bara, uita-te dupa una mai modesta! Succes!

| 1cristian1990 a răspuns (pentru 1cristian1990):

PS: Sa nu il pui pe NU in fata!
Zi ceva de genu: Ai vrea sa iesim in oras, vineri de dimineata sau sambata seara?
Iesi si tu vreo 2 zile cu ea si ii spui dupa aia ce vrei, ca iti place foarte mult de ea si ca vrei sa aveti o relatie! Si fi barbat, nu iti fie rusine ca si ei ii este, e si ea om!

6 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Stai liniştit, sunt destule fete pe lumea asta şi mai ai destul timp săţi găseşti o prietenă.Nu trebuie să respecţi "moda" celorlalţi prieteni şi să-ţi găseşti una doar pentru că şi ceilalţi au.Toate vin la timpul lor happy

| cobrant explică (pentru FineBroAndy):

Da dar eu vreau acuma si daca nu pot avea acum nu pot sa stau linistit! si nu stiu cum sa-mi gasesc!

| iflirius a răspuns:

Gaseste-ti o prietena maybe

| Capi a răspuns:

Iati inima in dinti si fa-ti una, invit-o in oras.

| ItsAnne a răspuns:

Te cuplezi cu cineva pentru că îl/o iubești, nu pentru că vrei să fii "la modă". așteaptă momentul potrivit, va apărea o fată în viața ta pe care o vei iubi și cu care vei fi împreună.
Have a nice day!