| viki1212 a întrebat:

Am o prietena de vreaun an asa, dar vreau sa spun ca am mai fost cu ea si inainte dar ne-am despartit de mai multe ori si in timpul acelor despartiri fiecare a mai avut relatii. Ea inainte sa fie cu mine prima data a mai fost cu multi prieteni ai mei din cartier peste 20 big grin de baieti plus altii pe care nu ii cunosc. Eu as vrea sa ma logodesc cu ea insa prietenii mei imi spun ca sunt nebun, "cum pot sa ma castoresc cu o fata care a stat aproape un cartier intreg, cum de eu sunt singurul fraier care vreau sa o cer de nevasta"? Am mai auzit ca m-a si inselat si eu am prinso de cateva ori de aceea ne cam desparteam. Insa acum totul parca pare mai ok. Nu e o fata chiar la locul ei ii place sa umble cu multi baieti dupa cum spuneam a fost cu foarte multi. Voi ce ma sfatuiti sa fac, sa ma logodesc cu ea sau nu? Apropo ea are 19 ani si eu 21.

3 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Si totusi, am o nelamurire...chiar te cheama anastasia, ai o poza cu un catelus, si esti baiat?big grin

| madagascar a răspuns:

Esti un mare fraier daca ramai cu ea, am si eu un var care sa insurat cu cea mai mare panarama posibila, toti rad de el, da are bani fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mai astepti un pic sa vezi ce se comporta... daca vezi ca, kateodata incearca sa te evite la intalniri si chestii din astea inseamna ca vrea sa se intalneasca cu altul...si mai asteapta un pic. a si apropo.nu conteaza daca a umblat cu tot cartierul. e tanara.nu are voie fata sa aiba un prieten?