| beybshic a întrebat:

TPU va rog ajutati-ma! st certata cu cea mai buna prietena a mea de 5 zile numai suntem prt deoarece in ultimu timp facea figuri cu mine ne tot certam dar ne impacam insa luni la scoala au venit niste colege de ale ei si au inceput sa ma alunge de la clasa ei si sa`mi zica ca ea numai vorbeste cu minee apoi ea a venit la mine in clasa si am intrebat`o de ce so intamplat faza cu colegele dar mi-a raspuns uat a plecat si din clipa aia numai vorbim nu stiu a cui e greseala dar imi lipseste eram zi de zi cu ea acum cand ne vedem ne privim cu ura! ce ar trebui sa fac sa ma impac cu ea sau sa las balta chiar daca ma doare? ma`m saturat sa stau fara ea dar intr-un fel nu pot inchide ochii la faza cu colegele ei care mau alungat nu a fost chiar usor si raspunsul ei m-a durut mult mai taree decat orice faza de a ei va rog ajutati-ma sa ma impac cu ea daca ar mai fi loc

Răspuns Câştigător
| ioa_8161 a răspuns:

Sincer..ar trebui sa vorbesti cu ea, ar rezolva totul, dar fata in fata nu pe mess sau alte chestii ca sa poti sa ii vezi fiecare reactie, v-a vedea ca inca iti pasa si o sa decida singura ce are de gand sa faca, daca iti v. a raspunde inca odata urat e clar ca trebuie sa i. ti gasesti pe altcineva pentru ca ei nu ii mai pasa, iar daca nu lasa un mesaj si te mai ajuthappy... poate te.ai gandit ca colegele alea ale ei au schimbat. o(dar daca e sa te gandesti mai bine ea le. a pus pe ele pe primul loc si dupa pe tine ceea ce nu e deloc corectlaughing

| beybshic explică (pentru ioa_8161):

Am rezolvat se pare ca era foarte suparata si orgolioasa dar cand am discutat fata in fata a recunoscut ca a gresit si ea si acum suntem iar prt iti multzuu mult:*:*

| ioa_8161 a răspuns (pentru beybshic):

Nu ai pentru ce ma bucur ca te.am ajutat:*