| Mada_Madalina_1998_av2e a întrebat:

TPU, vreau si eu niste descrieri pentru pozele de pe facebook.

Dau funda imensa pentru cine mi le da pe cele mai frumoase. :X

Răspuns Câştigător
| baf a răspuns:

Ok
Viata are jocul ei, insa tu ai regulile tale!
poti sa mai pui #cuvant ma rog si pui ce cuvinte vrei tu ..sau in functie de poza
Voi radeti de mine ca sunt diferit, dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel!
Am predat geometria regretului acum iti dau meditatii
nu stiu depinde de starea ta.laughing nu prea am idei acum, dar iti mai las aici daca mai gasesc...

3 răspunsuri:
| baf a răspuns:

Depinde ce iti doresti ...adica citate sau versuri de melodii ..depinde.uite iti dau cateva care mie imi plac:
Always be a first version of yourself and not a second version of someone else.
I'm not popular, but I have nice friends. I'm not rich, but I have what I need. I may not be liked, but I know I'm loved.
The movie never changes, it can’t change, but
everytime you see it, it seems to be different
because you are different, you notice different
things.
there is a difference between being noform
and no-form: the first is trancendence, the second is
ignorance.
daca mai vrei iti mai dau

| Mada_Madalina_1998_av2e explică (pentru baf):

Mai veau, dar In romana

| Mada_Madalina_1998_av2e explică (pentru baf):

Vreau*

| baf a răspuns (pentru Mada_Madalina_1998_av2e):

Ok
Viata are jocul ei, insa tu ai regulile tale!
poti sa mai pui #cuvant ma rog si pui ce cuvinte vrei tu ..sau in functie de poza
Voi radeti de mine ca sunt diferit, dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel!
Am predat geometria regretului acum iti dau meditatii
nu stiu depinde de starea ta.laughing nu prea am idei acum, dar iti mai las aici daca mai gasesc...