| JustLiveYourLife a întrebat:

TPU, vreau si eu niste statusuri... nu conteaza ca sunt de iubire, de tristete important este sa fie acolo... deci cine ma poate ajuta big grinwinking astept raspuns cele mai frumoase primesc Funda big grin

4 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

To love someone is to see a miracle invisible to others.
Mma scuzati de deranj... ati primit un mesaj cu un pupic d noapte buna... dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul.
Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita
Ingeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte... TE IUBESC

Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut.
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor.
M-ai facut sa te ador.
Daca de fiecare data
cand m-as gandi la tine
as primi o stea,
as avea tot universul in maini.
Daca m`ar intreba ce as alege intre viata si tu, as alege viata, iar tu ai pleca suparat/a nestiind ca viata mea esti tu.
"As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri… "
As vrea sa fiu zapada, sa ma topesc pe trupul tau, sa ma evapor si sa ajung in cerurii sa le spun ingerilor ca si si pe pamant exista raiul! "
"O inima am, un singur suflet si o petala de trandafir, tie iti apartin toate trei… "

Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu, E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit, It's gonna take a miracle to bring me back,
And you're the one to blame, To love someone is to se a miracle invisible to others, Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput, ingeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte...
TE IUBESC!, Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo.
doare, dar razi ca o sa-i para rau dupa aia', 'Inima mea e rupta in doua, jumatate din ea e inca la tine, dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna…', 'de ce? aceasta este intrebarea;
de ce esti cu ea si nu cu mine?
de ce o iubesti pe ea si ma ignori pe mine?
de ce te iubesc atat de mult?

Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin13 a răspuns:

3 pitici numara o bila se incurca si o iau de la inceput