| BoOoMbOnik a întrebat:

Trebuie sa fac o prezentare in fata clasei a unei carti preferate. Ce carte as putea prezenta?

Răspuns Câştigător
| BYU_5211 a răspuns:

Cartile din seria TWILIGHT sunt interesante, mai ales daca te uiti o ora la film iti scrii un rezumat dupa film si ii ok. Usor si fara prea mare efort!

3 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Ce carte ai citit, logic. Dacă îţi spun o carte, ai citit-o?

| IonutPutinica a răspuns:

Prezinta si uh Academia Vampirilor de Richelle Mead(gasesti rezumatu pe sute de situ-ri) sunt maxim 5-6 raunduri, Kiss de la Ionut 13 ani

| Teardrop a răspuns:

Ahm...cartea ta preferată?