| DozeCuVisse a întrebat:

Tu in cine crezii In Dumnezeuuu SAu in BING-BENG >straight face?
cine crezii ca a creat lumeaa`?

Răspuns Câştigător
| MuSk a răspuns:

Nu eu sigur dar nici dumenzeu ptca era absolut imposibil ca o entitate sa creeze ceva atat de mare precum lumea straight face

8 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

BING BENG a fost o explozie a soarelui cu mult timp in urma thinking ...deki soarele cine crezi ca lo creat nu dumnezeu?

deci teoria cu DUMNZEU ESTE REALA, faza cu BING BANG este doar ceva stiintific doarele intr-un volum mik sa adunat o materie multa:d, iar atunci s-a produs explozia:d

Funda:*?

| TeddyAn a răspuns:

Eu cred in Dumnezeu...gandeste-te putin ce a fost inainte de big-bang, nimic! Pe de alta parte Dumnezeu este totul deci...nimicul nu exista dar absolutul da!
"crezii" -> "crezi"; "lumeaa" -> "lumea"

| κλάους a răspuns:

HAHAHAHAHA. Tu ce intelegi prin Bing-Beng? laughing Bing-Beng-ul asta la tau o creat pamantul si soarele, etc. Dar Dumnezeu o creat oameni...Deci? Eu cred in amandoua pentru ca amandou poate sa fie adevarate.

| Rebe97 a răspuns:

Dumnezeu happy

| lynes a răspuns:

Dumnezeu LOGIC...Dar BIG-BANGUL a fost trimis de El, si se scrie cu un singur 'u'.pup

| adriana_5421 a răspuns:

Nu cred ca asta e un subiect pe care al trebui sa il abordeze o persoana fara studii superioare superioare, asta fiind exprimata prin felul tau de a scrie. in primul rand ce a fost a fost si vom trai orice ar fi, si in al doilea rand nu stiu cu ce te incalzeste pe tine sa afli ce cred eu. am avut o asemenea experienta si am pus si eu intrebari destule, nu ca asta, ci mai complicate si mi s`a raspuns cu replica urm ( aproape ) sa nu mai deschid subiectul daca nu am ani de studiu in spate si daca nu am o calificare. asta te sfatuiesc si pe tine.

| SammyAleXxX a răspuns:

Doamne fereste! Fetita, normal ca Dumnezeu a creat lumea! Ce ai esti emo? rolling on the floor