| npetronela16 a întrebat:

Umm, cam stupid ce voi spune dar, fie. Am 2 luni de cand m-am despartit de pietenul meu, (s-a despartit in fine de mine), relatia fiind de 1 an jumatate. Ei bine el a decis sa ramanem cei mai buni prieteni, nu am inretinut realtii sexuale cu respectivul pentru ca nu am crezut niciunul din noi ca pe asta se bazeaza relatia noastra (eu 17 ani- el 20 ani) si nici nu mi-a cerut asta vreodata slava Domnului ca mai exista si baieti de genul acesta. Inainte de a ne desparti incepuse sa se raceasca ...sa fie mai distant. Acum de cand nu mai suntem impreuna, mi-a spus si pe VESTITUL messenger ca sunt singura persoana in care are incredere, ca voi fi in sufletul lui, chestii de genul c re pe un om normal bulverseaza in momente de genul, iar atunci cand iesim afara ma tine de mana, fiind si iarna are un motiv in plus de a ma "chinui". m-a mai si sarutat si toate asta. PE mine sincer nu ma deranjeaza ca s-a despartit de mine, tin la el nu-i bai, dar eu nu vreau sa arat. Am respectat decizia lui de a nu mai fi impreuna, dar ce nu inteleg de ce are el comportamentul asta, acum?! Ceva raspunsuri, fara glume de cacao!happy

3 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Hmm, poate si-a dat seama ca a facut o greseala despartindu-se de tine. Cel mai bine ar fi sa il intrebi ce are de gand si de ce are acest comportament. Totusi ati stat un an jumate impreuna nu puteti trece atat de usor peste si din cate inteleg inca mai exista sentimente.

| npetronela16 explică (pentru Cosmiinna):

Da l-am intrebat... si evita raspunsul. de fiecare datastraight face

| npetronela16 explică (pentru Cosmiinna):

Evita raspunsul, de fiecare data, de aia am postat inrtebarea aici, de fel nu prea fac tam-tam, din asa ceva dar chiar nu stiu ce sa mai zic.