| Ingerfararipi333 a întrebat:

Un baiat imi spune ca sunt draguta, ce ar putea sa insemne asta? Cam da semne ca ma place. si mie imi place de el.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| AndreeaAndreeoff a răspuns:

Cu siguranta te place! Incearca sa socializati, sa impartiti pareri, iesiti impreuna, poate veti forma un cuplu frumos e parcurs. Insa ai grija sunt si multi oameni falsi. Invata sa faci diferente intre oameni, deoarece nu toti oamenii sunt sinceri! Mare grija! Pupici!

| Ingerfararipi333 explică (pentru AndreeaAndreeoff):

Iti multumesc frumos! Te pup!

| AndreeaAndreeoff a răspuns (pentru Ingerfararipi333):

Pupici, ai grija de tine! :*

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Tu intrebi, si tot tu dai si raspunsul. happy
E fain ca si tie iti place de el.

| siriusblack98 a răspuns:

Cand un baiat iti face complimente, crede-ma nu e loc de alta interpretare decat ca te place. Daca unui baiat ii displace o fata, o va ignora pe cat posibil si in nici un caz nu ii va adresa vreodata un compliment tocmai sa nu lase loc de interpretari din partea acesteia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz nu poate sa însemne ca esti draguta.Sigur e un mesaj codificat.

| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Inseamna ca-i place de tine, incearca sa vb cu el, sa-i scrii pe mes, poate simte ceva pentru tine. Sanatate!

| Gilea_Sergiu-Marian_1998 a răspuns:

Da te place si te complimenteaza asa fac si eu cu fata pe care o plac.