| RaluLoveM3 a întrebat:

Un baiat pe care il.plac are prietena si aseara am fosta ziua lui. A stat langa prietena lui toata seara dar se uita la mine. Ma place si m-a pupat pe coltul gurii.
Ce sa inteleg?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te place si pe tine.

| Andrei_Ardelean_1987 a răspuns:

Poate ca fata care te-a pupat te place putin cam mult laughing. Spun asta pentru ca si fetele din clasa mea, de a 8-a se pupa pe obraji sau se imbratiseaza, etc. Incearca sa o intelegi, pentru ca e posibil ca ea sa te considere de treaba. Intreaba-o de ce te-a pupat intr-un mod in care sa nu pari implicita sau rea. Intreaba-o daca asa isi arata afectiunea fata de ceilalti si marturiseste ca consideri ca e dragut chiar daca pare bizar happy. Daca te-am ajutat, panglica laughing

| Allisias a răspuns:

Buna! eu cred ca este indecis pe care dintre voi s-o aleaga. Sper ca ti-am fost de ajutor.