| Saraasweet a întrebat:

Un baiat (prieten, de la alta clasa) m`a intrebat daca vreau sa fiu cu el, eu i.am spus "da" ca sa nu-l ranesc insa mie nu imi place de el, ci de prietenul lui cel mai bun.Nu as vrea sa ii dau eu papucii pentru ca am auzit ca face urat, insa nu stiu ce sa fac deoarece nu imi place de el si nu vreaau sa fiu cu el.Va rog, raspunsuri serioase happy

8 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Dacă îţi cerea să faci sex cu el o făceai doar ca să nu-l răneşti?

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Cel mai bine e sa ii spui ca nu iti place de el. Stiu ca va suferi acum putin dar daca va trece timpul va sferi si mai mult. Daca nu iti place de el tot o sa te desparti de el odata. Eu ti-am raspuns sincer, dar faci cum vrei Pa.

| Saraasweet explică (pentru Laurentiu_4547):

Dar daca ii va spune prietenului sau (de care mie imi place) sa nu se ataseze de mine ca ii voi distruge sentimentele sau chestii de genu?

| Ioannaa08 a răspuns (pentru Saraasweet):

Pai prietenului sau (de care iti place tie) ii place de tine?

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru Saraasweet):

Daca baiatul pe care il placi te place si el nu are nici o treaba daca te-ai despartit de prietenu lui.

| Saraasweet explică (pentru Laurentiu_4547):

Pai nu stiu daca ma palce...eu sper ca da, dar...

| maria_2139 a răspuns:

Pai ai putea sa nu il bagi in seama si poate intelege si el ca nu il placi...sau zi ca vrei sa fiti doar prieteni si atat:d fundalaughing?laughing

| Ioannaa08 a răspuns:

Iti dai seama ca daca te vei pune cu baiatul asta, prietenul lui nu te va mai place sau daca il vei lasa pe baiatul asta pentru prietenul lui isi va schimba parerea despre el... sincer, cel mai bine ar fi sa il eviti, si sa ii spui scuze nu pot fi cu tine, mie imi place de prietenul tau... funda? love struck