| OANA1234oana a întrebat:

Un baiet pe care il cunosc i-a spus prietenei mele ca ii place de mine doar ca sa o faca pe ea geloasa.I-am trimis un mesaj legat de discutia asta iar el mi-a spus ca de fapt ma place cu adevarat! Acum chiar nu stiu ce sa fac deoarece timp de doi ani am fost impreuna dar apoi ne-am distantat.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alexandru0007 a răspuns:

Nu stiu daca va mai merge, daca tu chiar crezi in ciorba reincalzita, mai da-i o sansa.dar ma indoiesc

2 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Nu inteleg cum vroia sa o faca geloasa pe prietena ta. Era prietenul ei?

~Roxetta

| einenebun23 a răspuns:

Eu zic sa ii mai oferi o sansa nu ai nimic de pierdut si din cate vad inca si tu mai tii la el.