| sandramihaela a întrebat:

Un coleg din clasa (pe care nu l am considerat nicio data urat) a inceput incet incet sa se comporte diferit cu mine. totul a inceput intr o zi. mi a tot zambit. am stat cu el destul de mult atunci. am ras. a facut o gluma cu mine. Vroia sa il fugaresc sau sa ii fac ceva si mereu facea glume. Ma atins de multe ori pe mana. m-a luat de mana ( mai mult sau mai putin in gluma) mereu cand eu sunt pe coridor si el trebuie sa treaca de mine ma impinde usor. de talie. si se apropie mult de mine. Mereu a fost asa. Zambete. priviri. luat de mana. luat in brate. mereu se apropie de mine si simt dorinta asta a lui. sa ma atinga sa ma tina aproape. eu incet incet am inceput sa il plac. si sa imi placa si mie cand ma ia in brate sau de mana. si toate fazele astea drăguțe ( bine ele se intamplau ba ca face glume. ba pur sisimplu). a fost o faza in care vroia el un pix sau ceva si mi a zis " cu intentia de a obține pixul foaia ce era." daca stiu ca sunt frumoasa si ca sunt f frumoasa. si alte complimente. in alta zi m-a luat in brate si a vrut sa ma bage in clasa la fel "ca ar fi avut un motiv" si mi a zis frumoasa mea si marog. Nu stiu. Deja cred ca as putea sa am o relatie cu el la un moemnt dat. oare ar fi ok? El chiar ma place? Adica. nici o data in perioada asta nu si a batut joc de mine in vreun fel. nici nu prietenii nici nimic. mereu mi a zambit si a vrut sa ma impresiuneze. si s-a vazut clar. multe fete au observat si mi au spus. m au intrebat daca il plac daca sunt cu el. stiu ca am scris romaneeeee laughing multumesc anticipat :*

4 răspunsuri:
| RainbowColor a răspuns:

Am doua intrebari : 1. Tipu e de caterinca? :]] 2.Ce varste aveti?

| sandramihaela explică (pentru RainbowColor):

Umpic. Dar nu e nesimtit cu nici o fata. Si eu am aproape 14 (fac peste 1 luna) si el are 14 jumate. Am trecut a 8 a

| RainbowColor a răspuns (pentru sandramihaela):

Daca se comporta asa doar cu tine, atunci te place. :]

| dedeandreea13 a răspuns:

S-ar putea sa te placa incearca cand te ia in brate sa il iei si tu incearca sai raspunzi la avansuri