| Sssteleveerzi a întrebat:

Un experiment foarte tare! l impartasesc cu voi pentru ca poate pe aici sunt persoane care au o parere nu tocmai buna despre ei si mereu se cred inferiori. chiar merita vazut
http://adevarul.ro/......index.html

Răspuns Câştigător
| Dheutsik a răspuns:

Asta este foarte adevarat, fiindca noi le spunem altora ca sunt frumosi, dar nu ne uitam la noi, si ne consideram urati.Ma bucur ca ne-ai aratat ceva extraordinar, un experiment interesant.Acum tu ai merita o funda, nu eu.Dar totusi, vine Pastele, imi dai mie funda? big grin puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| ElectronicSound a răspuns:

Cooool! sa se gaseasca pe TPU unul priceput la desen sa ne faca si noua, astia mai cu fete horror niste portrete

| Sssteleveerzi explică (pentru ElectronicSound):

laughing)) Mi se pare mie sau simt miros de ironie?

| ElectronicSound a răspuns (pentru Sssteleveerzi):

Nu, eu chiar am o fata horror. vb serios.