| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti http://adevarul.ro/......index.html

Răspuns Câştigător
| DomnishoaraTPU a răspuns:

Păi ce părere să am?!
Minciuni!
La Antena Stars "Star Zodiac", Camelia Pătrăşcan, astrolog adevărat, nu a menţionat nimic de genul acesta iar când se prezintă zodiacul aceleaşi zodii au rămas.
Pur şi simplu nişte "nimeni" dornici de atenţie au scris un articol aşa ca să se bage-n seamă
Aşa şi cu indivizii aceia necunoscuţi îmbrăcaţi excentric de la prezentările de modă.
Şi oricum eu nu cred în Zodiacuri şi alte tâmpenii de genul acesta.
Uite eu sunt Gemeni şi nu am nici o caractersitică a acestei zodii.
Dar cum vrei.
Asta e perspectiva mea.

1 răspuns: