| Changes a întrebat:

Unde găsesc cât mai multe informaţii despre fantome şi castele bântuite? ( în engleză)

3 răspunsuri:
| anonim2596 a răspuns:

Daca tu ai upc trebuie sa ai si tlc in fiecare vineri de la ora 22:00 incep fenomene stranii si poti cauta pe internet fantome si case bantuite in mississippi.Eu as zice sa te uiti pe tlc daca ai ca sunt super infricosatoare unele episoade sau pe discovery tot vineri ora 22:00. Sper ca ti-am fost de folos astept funda.

| Changes explică (pentru anonim2596):

Nu mai am TLC şi de la 1 Ianuarie nu o să mai am nici Discovery.