| DarkShina5566 a întrebat:

Unde gasesc subtitrari bune pentru filme? Si cum se pot atasa acestea la film?

1 răspuns:
| vlad838 a răspuns:

Buna! Site-ul pe care il folosesc de obicei e http://www.titrari.ro/. Ai acolo o optiune de cautare, langa "Titlu" pe mijlocul paginii.
Ai grija cand downloadezi o subtitrare sa se potriveasca cu versiunea filmului pe care-l ai. Sub fiecare subtitrare de pe site scrie la ce versiune merge, ex: DVDRiP. XViD...
Ca sa o pui in film, pornesti filmul, apesi click stanga pe subtitrarea downloadata (daca e in format winrar o dezarhivezi - a.k.a. extract here) si o tragi pe ecranul filmului.
Bafta!