| ღMikyღ a întrebat:

Unde imi pot depozita cartile si caietele care sunt din anii trecuti? Sincer,nu m niciun dulap sau niciun locusor dintr-un dulap liber,dar daca veniti cu o idee,poat egasesc unul.
Nu veniti cu sugestia sa le arunc,va veni si momentul acela, ar nu acum.winking happy

10 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Sub pat daca e loc. Dar pune-le in pungi de plastic pentru ca altfel te alegi cu niste gandaci scarbosi carora le place hartia (cauta dupa silverfish).

| ღMikyღ explică (pentru SkyPilot):

Sub pat am jucarii. Foarte multe jucarii. Si nu ca nu as vrea sa renunt la ele dar am o sora mai mare care este casatorita si vrea sa faca un copilas si le pastrez pentru el. Mersi desfat oricum. Toate bune!

| cristimihailov a răspuns:

Scaneaza-le daca ai rabdare si arunca-le. Daca nu vrei sa le arunci, atunci locuri precum: pe balcon, in vreo spalatorie de bloc sau la un prieten ar putea fi variante interesante.

Oricum, fii sigur ca nu vei mai deschide vreodata caietele ca sa studiezi... ci poate doar din melancolie.

Poate cartile iti vor fi necesare... dar chiar si asa... nu prea cred.

| ღMikyღ explică (pentru cristimihailov):

Ok,dar in ce sa le pun?

| alexs99 a răspuns:

Pune-le pe cele mai importante intr-o cutie, iar la cele mai putin importante incearca sa renunti.
O zi buna.

| ღMikyღ explică (pentru alexs99):

O idee buna. Sper sa imi ajunga o cutie pentru cele mai importante (si sa am si unde sa o pun)

| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

Eu le tin intr-un ghiozdan vechi... imi vor trebui la anul la bac. big grin

| ღMikyღ explică (pentru Iancu_Silvan_1996):

La cate am nu imi ajunge un singur ghiozdan... Am mai dat din ele dar tot mai am tongue

| Ursulica123456789 a răspuns:

La tara

| ღMikyღ explică (pentru Ursulica123456789):

Nu ampe nimeni. Bunicii stau laoras, la fel ca mine, sora, mama si tata. Matusi, veri nu avem. Mersi de sfat oricum. Toate bune!