| LorenaElena a întrebat:

Unde pot gasi si eu un joc frumos? Am auzit ca sunt mai multe. Dar eu nu stiu de unde sa le gasesc cryingcrying. Va rooggg puppy dog eyes. Cine poate sa imi spuna. Sa imi spuna cat mai repede :*:*:*:*:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Roxidd19 a răspuns:

Depinde ce vrei eu stiu: friv.com sau ejocurifete... sau cauta si tu pe googlebig grin acolo gasesti multe
sper ca te-am ajutat... Fundita?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Pai depinde ce gen de joc preferi...eu iti recomand Lady popular missbimbo, sims...primele 2 le poti juca online! incearca!

| LorenaElena explică:

Kaneva.com
IMVU

| LorenaElena explică:

Bravo Roxiii, ai primit fundita :*

| Roxidd19 a răspuns (pentru LorenaElena):

Mersii:*

| LorenaElena explică (pentru Roxidd19):

Cu placere