| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot vedea preturile produselor de la McDonald's?

11 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Cred ca daca vei cauta pe Google,, McDonald's preturi Romania " vei gasi. happy

Eu ti-asi da un site... o sa ti-l trimit in mesaj pivat maine sau poimaine. Nu uita sa-mi amintesti kiss

Stiu ca McChickenul este 3, 5 lei, la fel si Cheeseburgerul.

| larrii a răspuns:

Http://mcdonalds.ro/ aici c:d

| Roxette23 a răspuns:

Http://preturimcdonalds.blogspot.com uite aici produsele si preturile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@zhady, e problema mea ce manancwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe google

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lalolalolklhdsdfghjkkjhgfdsghjkhjgfdsafg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La macdonalds big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te personal la mc donalds si o sa vezi

| lck2290 a răspuns:

Asta e si problema mea cu Mc. Nu au preturile online. O mare prostie, doar pentru a te face sa mergi pana acolo. Chiar daca cumpar des de la ei, nu retin preturile niciodata. De aici si supararea mea pe ei in legatura cu preturile care nu le-au pus pe site.
In afara de " http://preturimcdonalds.blogspot.ro " care nu e complet, lipsesc unele produse.