| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Unde se afla vulva? Vulva cuprinde si himenul? Mai exact unde se pozitioneaza vulva si himenul

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la barbie putin mai sus.

| LoriLoL a răspuns:

Doamne fereste[-ma cum poti pune asemenea intrebari? tezeste-te fetito! documenteaza=te singura pe goagle ca te faci de ras, pe bune.e un sfat prietenesc.

| Popescu_Roxana_1990 explică (pentru LoriLoL):

Sfat prietenesc? Ba dar ce ai domne cu mine esti mare ca tu asa spui desi nu cred de ce nu ma lași? Ia Dă-mi fb. Tau sa vb si noi asa sa vezi cine sunt cu adevărat! Asa si ce daca ma fac de ras ca una sunt pe contul asta care nici numele meu nu e alta sunt in real. Dar de sa te afli si tu in treaba! Pana la urma am bani sunt frumoasa sunt populară de ce dracu ma cert cu tine nu stiu ca eu am viata mea destul de buna si stau cu panarame.mda om realizat la 21 wrf abia esti la facultate (daca esti). Om realizat te numești cand esti căsătorită ai un servici, copii nu asa la 21 hop gata sunt tare ca... fularul!

| LoriLoL a răspuns (pentru Popescu_Roxana_1990):

Nici macar nu esti in stare sati scrii numele real dapoi sa te si arati la cat esti de hidoasa.da sunt realizata! si cu eforturi proprii u te intereseaza pe tine ce fac.si nici pe mine cum arati si cine esti. nici muma padurii nu te cunoaste.

| LoriLoL a răspuns (pentru Popescu_Roxana_1990):

Ai bani? de la maicata si de la taicatu? munceste sa vezi cum e sa ai banii tai sau mai bine ai rabdare pana termini scoala ca vad ca esti micuta.frumoasa nimeni nu stie daca esti.dar desteapta in niciun caz.bye

| Popescu_Roxana_1990 explică (pentru LoriLoL):

Părerea ta ca nu sunt Deșteaptă dar pe TPU imi permit sa pun astfel de întrebări pentru ca nu ma știe nimeni cine sunt

| Popescu_Roxana_1990 explică (pentru LoriLoL):

Uite ce prostie ai spus cum sa nu fiu in stare sa scriu numele real doamne hai ca devi penibila! Stii tu ca sunt hidoasa! Crede.ma ca multe fete ar dori sa fiu hidoasa pe cuvant! si ce faci Draga stai pe centura nu?! laughing))) chiar ca efort laughing))stii tu cine. Ma cunoaște si cine nu?! laughing)) pfff nici măcar numele nu i-l stii si dai cu vb proaste!

| LoriLoL a răspuns (pentru Popescu_Roxana_1990):

Daca nu m-ai provoca nu ti-as raspunde, am ceva mai bun de facut.dar fiindca ai aduci jignircum ca as sta pe centura normal ca deranjeaza.ia si revizuieste0ti comportamentul pana nu e prea tarziu.am propria afacere domnisoara, numai jobul meu te0ar face sa arati mai bine, de altfel mama nautra nu cred ca a fost prea generoasa cu tine, de aia nu ti-ai pus poza reala.aici pun stop discutiilor cu pitipoancele.

| Popescu_Roxana_1990 explică (pentru LoriLoL):

Eu răspund ca tu ma provoci -asta. Unu, doi nu pun poza cu mine pentru ca nu vreau sa știe lumea cine sunt, si crede.ma ca sunt destul de frumoasa încât sa fiu model la xcentric models Romania! Asa ca nu te mai pune cu mine ca cearta asta nu duce la timic.si da eu pot sa imi mai revizuiesc comportamentul fata de tine ca eu nu sunt asa dar tu la 21 nu mai ai cum!

| Popescu_Roxana_1990 explică (pentru LoriLoL):

Pai Draga Lorilol laughing)tu vb de mine ca nu am numele meu adevărat dar tu?! Tu nu vezi ca ai o problema cu capu daca te iei la cearta cu o puștoaică de 14 ani?! Ok bun sunt mica nu am mare experiența da ok bun recunosc dar tu domnișoara la 21 de ani te comporti ca una de 15 si gândești aiurea! Te rog eu hai sa o lăsam asa arata ca esti mai matura si ma lași asa! Eu pana la 21 de ani ma voi mai maturiza voi intelege mai multe lucruri dar las.o asa pune punct ca esti mai mare.

| Popescu_Roxana_1990 explică (pentru LoriLoL):

Eu "bat" in retragere de pff cred ca de ieri cand am spus stop iar tu tot continui si zici ca nu te las eu ca te jignesc pai mine ba dar la tine nu te uiti? cand ma faci proasta, paranoica, pitiponca, urata etc etc eu ce sa fac? sa tac?! Acum gândește logic...

| LoriLoL a răspuns (pentru Popescu_Roxana_1990):

Da si acum du-te pe centura! ca sa fie tacamul complet.bafta!

| LoriLoL a răspuns (pentru Popescu_Roxana_1990):

*apropo:Lori,incantata!