| LaraClarice a întrebat:

Unguentul de aloe vera ajuta in tratarea acneei?

3 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

Foloseste planta naturala de aloe vera. Speli bine indepartezi putin coaja si prepari propria crema.Ai grija sa o pastrezi la frigider.

| LaraClarice explică (pentru Mirela77):

Dar nu am planta

| Mirela77 a răspuns (pentru LaraClarice):

Se gaseste de vanzare in magazinele specializate cu plante la ghiveci.Asa ai acces la crema personala destul de ieftin si practic.Are un efect dezifectant si este bun si pentru rani deschise. Sunt persoane care consuma aceasta planta dar eu gasesc gustul dezgustator.