| alinutzacodruta a întrebat:

Uraaaa o sa intre profii in concediu "fortat" cica...big grin o sa avem 5 zile libere pe langa vacanta si ziua de 1 decembrie. ce ziceti?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Uraaaa?
Ne arde la salariu, vai de noi, bugetarii!
Pa, pa.

12 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Pe 1 decembrie e oricum liber.Si o sa avem vacanta de pe 11 decembrie (vineri) asa ne-a zis azi diriga.

| juniper a răspuns:

Super pentru elevi, scap de niste teze si am mai multe zile ca sa invat pentru ele.

| lola a răspuns:

Nu e prea "uraaa" ca eu in 30 aveam teza si si asa era prea ingramadit programul. 2 teze intr-o saptamana acum o sa mai am una.Bineinteles, ma bucur de aceasta "mini-vacanta" o sa am mai mult timp liber sa invat pentru teze dar si pentru a face alte chestii care imi plachappy [cu parere de rau pentru profesori]

| spyceygirl a răspuns:

Dar si pe 30 noiembrie este liber(noua asa ne-a zis diriginta)...so se dubleste weekendullaughing)probabil pentru ca este Sf. Andrei Ocrotirorul Romaniei, si de aceeea este liber si pe 30... 3sapt vacanta\:d/

| antonius74 a răspuns:

Nasol rau! Am auzit si eu stirea, dar nu ma bucura absolut deloc! Eu aveam teza la mate in perioada aia, acum se reprogrameaza. Fie o sa o dau saptamana care urmeaza, fie dau in aceeasi saptamana cu cea la romana...numai bine nu e! Daca tot vroiau sa dea o saptamana in plus, de ce nu au dat-o din 4 in 10 Ianuarie? Atunci era mai bine... oricum, pentru profesori e oribil, deoarece, cum a zis si Legiuitoarea, le scade din salar faza asta!
Asa ca, va urez "Sa traiti bine!"...

| OglindaOarba a răspuns:

E bun atunci!happy:-X

| Corinne a răspuns:

Fratilor nu stiu cum ii la voi. da la mine in oras de miercuri tot liceu sta acasa pana in data de 2 decembrie\dancing si am inteles ca vacanta de iarna va fi mai lunga cu 4 zilebatting eyelashes

| StaRmAgiC a răspuns:

Nu cred pana nu o vad si pe'astalaughing ar fi tarebig grin

| StaRmAgiC a răspuns:

Eu n-as vrea.mai bine la scoala decat acasacrying

| alinutzacodruta explică:

"Uraaaa" pentru noi... elevii tongue imi pare rau totusi pentru bugetari sad

| alinutzacodruta explică:

@simpaty18... o sa vezi la stirile de pe PRO TV big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ura ura?
rolling on the floor
Se vor recupera orele in 2010.
ura ura ca venim sambata l scrolling on the floor