| Anonimus201499 a întrebat:

URGENT! Am preselectiile la balul bobocilor in cateva zile. spuneti-mi va rog 20 intrebari posibile care ne vor cadea la cultura generala, intrebari amuzante. big grin (+raspunsuri) ce probe credeti ca vor fi? imi dati niste exemple?

1 răspuns:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Nu stiu ce probe aveti voi, dar la mine la liceu, cand s-au ales cei care sa mearga la bal si sa defileze, ne-am adunat toti intr-un semicerc si un tip a inceput sa zica "tu, tu tu" si asa s-au format "cuplurile".