| AndreeaCriss a întrebat:

URGENT! Cum e la Colegiul National Gheorghe Sincai din Bucuresti? profesorii sunt chiar asa de exigenti? dar elevii? am media de admitere 9, 74 dar imi e cam frica de Sincai...Va rog dati-mi o parere sincera big grin

4 răspunsuri:
| Edeline a răspuns:

Hei! eu invat in sincailaughingla ce profil vrei sa dai?

| Edeline a răspuns:

Oricum ideea e ca este un liceu foarte bine vazut si are si de ce.profesori de elita si nu in ultimul rand elevi foarte silitori.(nu tocilari fara viata).eu una ti-l recomand din toata inima.

| AndreeaCriss explică (pentru Edeline):

As vrea la mate-info sau poate la stiinte ale naturii ca cica la mate info e foarte greu...tu la ce profil esti?

| Edeline a răspuns (pentru AndreeaCriss):

La filohappy.dar indiferent de rpofili, profesorii sunt foarte buni sa stii.da la stiinte.multi s-au mutat de la mate info la stiinte si le place foarte mult acolo