| hellokittyalba a întrebat:

Urgent! Funda! Cine stie un site de un imi pot lua un tricou cu,,nu am,nu stiu,nu pot,nu vreau,, mai ieftin si sa vorbesc pentru comanda la telefon sau pe messenger!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu.ro, poti sa iti faci orice fel de tricou vrei tu

| hellokittyalba explică (pentru suntserios):

Tu ti.ai luat de acolo? Cum ai vorbit? cat costa transportul?

| suntserios a răspuns (pentru hellokittyalba):

Da mi am luat de la ei vreo 6 tricouri si 2 hanorace. am facut comanda online nu am vorbit cu nimeni, transportul e vreo 18 ron parca, daca comanzi de 170 ron e gratis

| hellokittyalba explică (pentru suntserios):

Cum sunt trocurile? adica ti se par ok ti.au venit marimile bune paterialul? imi dai id tau sa mai vorbim?

| suntserios a răspuns (pentru hellokittyalba):

Nu e niciun troc, e o afacere corect. coletul a venit la timp, marimile le gasesti pe site exprimate in cm, mie mi au venit perfect, iar materialul si calitatea imprimeurilor sunt foarte bune

| hellokittyalba explică (pentru suntserios):

In cate zile ti.au venit? Prin posta sau prin curier?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Curier, ca aia de la posta sunt niste nesimtiti si nu comand niciodata prin ei.

1-2 zile in Bucuresti, 3 in Iasi cam asa e timpul de livrare