| alleluiah a întrebat:

URGENT! Funda! Va rog cititi pana la capat.
Deci faza e ca eu am imprezia ca cea mai buna prietena a mea ma foloseste. straight face Eu am (la scoala) numai 10 si ea are 6-7. Ideea e ca noi facem al doilea nostru proiect la fizica din clasa a 5-a (sau a 6-a cand nea introdus si fizica big grin ). Ea o adora pe profa noastra de fizica, eu nu prea.
Primul proiect a fost facut in intregime de mine (si a fost foarte fericita cand a luat si ea un 10 pentru prima data la o materie mai grea). Acum eu sunt cam ocupata si nu mai pot face si acest proiect de una singura, asa ca i-am zis si ei sa se ocupe de gravitatie, restul proiectului este deja terminat de mine. Acum cand i-am spus sa se ocupe de asta s-a enervat foarte tare si a incercat sa ascunda faptul ca e nervoasa pe mine, injurand-o pe profa de fizica(si o adora).
Eu mereu ii dau temele la toate materiile, iar acum cand i-am zis sa faca la fizica imi zicea:"Daca tot fac eu asta tu fa tema la mate!" Eu oricum as fi facut tema si i-as fi dat-o.
Ajutoor! Nu stiu ce sa fac! Un sfat... orice puppy dog eyes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te are ca prietena din interese, asta e parerea mea, deci nu te oblig sa ma asculti; crezi ce vrei happy.
In locul tau i-as spune sa se trezeasca dracu la realitate, cand va face 18 ani va sta ma-sa cu ea sa-i faca mancare sau ceva? Nu cred.