| Belly a întrebat:

URGENT! stiti am cont pe facebook si cineva cica din america mi-a luat pozele si numele si si-a facut un cont e de >rau?? sad praying ma ingrijoreaza chestia astasad

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Nu e nicio problema, atata timp cat utilizatorul care si-a facut cont pe numele tau nu face anumite probleme pe facebook.
Dar in mare parte stai linistita, nu o sa se intaple nimic special.
Sper ca am putut sa te ajut.

| Belly explică (pentru eXtreme21):

Da, dar mi-a luat si pozele e ceva? happy crying

| eXtreme21 a răspuns (pentru Belly):

Daca ti-a luat pozele este doar o dovada ca persoana respectiva este un prefacut/a care isi face o imagine pe seama ta.