| alexandru66666 a întrebat:

Urgent! urgent! sal am o problema cum o dat caldura transpir sub brat! ce sa fac? fac si 3 dusuri pe zi si tot transpir folosesc si deodorante si nimic! sunt ceva pastile sa nu mai transpirii

3 răspunsuri:
| roxaa15 a răspuns:

Dragul meu toti transpiram, e ceva firesc. Daca vrei sfaturi : rade-te sub brat, spalate de cate ori trebuie, nu e neaparat nevoie sa faci dusde fiecare data, te speli doar subrat si folosete antiperspirante. Daca chiar simti nevoia de mai mult cumpara-ti servetele umede de alea de bebe si cand transpiri stergete cu ele. In orce caz nu lua pastile, deoarece prin transpiratie eliminamtoxinele, iar daca tu opresti transipatia acestea raman in corp si nu e bine

| alexandru66666 explică (pentru roxaa15):

Sunt ras sub brat da tot transpir! nu pot sa port un tricou mai deschis la culoare ca se vede urat sad

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Dragule,asa am avut si eu da acum nu mai am asta se poate si de la hormoni daca esti la faza pubertate, daca nu este incearca mai multe deodorante poate totusi vei gasi unul care sa te ajute, te pup