| Bolton_Kevin_1919 a întrebat:

Urm...Buna joi am comandat o tableta de la Emag. Sunt curios in cat timp va veni. Si cu ce firma de curierat au parteneriat. Si daca aceasta firma livreaza si duminica.

Răspuns Câştigător
| alexandrey a răspuns:

Fan Curier si duminica nu lucreaza.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Undeva luni-marti vine. Curierul nu lucreaza duminica.
De obicei iti dadeau mail si te anuntau de aproximitatea ajungerii comenzi, ia verifica.

| Dσℓℓу a răspuns:

Duminica nu lucreaza.Fan curier. Vine luni. Daca nu luni, cel tarziu marti, in caz ca e vreo intarziere.Dar eu zic luni 100%

| Sarcopt a răspuns:

Depinde de zonă, normal în două zile lucrătoare, de ex: dacă ai dat comanda sămbătă o să ajungă marți