| deearac a întrebat:

Urmeaza majoratul meu si vreau sa fac niste invitatii imi puteti da niste sfaturii va rog? mz

3 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

Dragii mei si dragele mele. Se nasoleste treaba: de simbata xx. xx. 2010 nu o sa ma mai pot imbata ca un animal pe strada, nu o sa mai pot scuipa bosorogii in autobuz si nici devasta cabinele telefonice sau sparge paharele in club. Asta deoarece voi raspunde penal in fata legii, implinind la data sus mentionata virsta critica de 18 ani. Va invit asadar si prin urmare la parastasul celor mai frumosi ani din viata si la bocirea celor ce vor sa vina.

| kaTTsu a răspuns:

Da ca astept invitatie

| Mariuca4562 a răspuns:

Uite un model de text http://www.atomstudio.ro/......ieti-5.jpg Funda?