| frumushika09 a întrebat:

V-ar placea ca prietena sau prietenul vostru cel mai bun sa fie foarte bun prieten/a cu o persoana cu care voi nu va intelegeti deloc? Si sa rada cu ea si sa isi imparta secrete si pe voi sa nu va bage in seama? Mie asta mi se intampla si prietena mea nu ma intelege...Acum va rog sa-mi spunteti voi ce ati face daca prietenul sau prietena voastra cea mai buna ar face asa?

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

I-asi spune in fata asa : chei dra*e de aici cu inselatoriile tale daca tineai cu adevarat la mine nu mai stateai cu desteapta/desteptul ala.

| Villy0po a răspuns:

Inseamna ca nu e o prietena adevarata...incearca s`o faci sa inteleaga...