| Robuk91 a întrebat:

Deci vi se pare normal ca prietena voastra sa rada,sa faca glume, sa nu te bage in seama atunci cand se intalneste cu alti baieti strada?

Răspuns Câştigător
| Scarlett123 a răspuns:

Nu, nu mi se pare normal. Sunt sigura ca ea face chestiile astea doar ca sa-i impresioneze pe ceilalti baieti cu comportamentul ei,, de gasca`` (dupa cum ai spus tu ca rade si face glume). Nu-i iau apararea deoarece ar trebui sa te bage si pe tine in seama, dar poate are nevoie si ea de mai multi prieteni, si stiind ca tu esti deja prietenul ei, ea le acorda toata atentia celorlalti baieti. Eu cred ca ar fi mai bine sa nu va mai intalniti cu baietii acea, dar faci cum vrei tu.

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nu, nu e normal.

| RainmakerX a răspuns:

Este normal sa rada, sa faca glume cu alti baieti dar in niciun caz nu este okay daca nu te baga in seama. Pana la urma este prietena ta... Doar nu ii este rusine cu tine, nu?
Nu, nu mi se pare normal sa se comporte de parca nici macar nu te-ar cunoaste.

| MidnightR a răspuns:

Prietena in sensul normal? Sau iubita?
Oricum, nu mi se pare normal in nici un caz sa te ignore daca chiar iti este prietena.