| dedebt a întrebat:

V-ati cumparat vreodata un caine de pe internet?
Daca da, de pe ce site?

5 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Nu,n-am cumparat niciodata un catel de pe net.
Uite aici un site care vinde catei.http://www.petshop-online.ro/

| prizeFTW a răspuns:

Www.animale.ro
Pe site-ul de mai sus gasesti animale date spre adoptie,ori de vanzare, nume de pisici sau de caini, dar merge sa le pui si la alte animale, diverite chestii, stiri despre animale din lume!
Nu imi dai o fundita? :D

| AlleAlllexandra a răspuns:

Da,mi-am cumparat. Insa, nu mai stiu site-ul. Dar, iti pot spune, ca unii oameni sunt mai ca lumea(cei d pe net) decat unii de la care poti cumpara un caine...Eu sunt f. multumita de cainii care i-am luat de pe net.

| Lydiaaa a răspuns:

EUlaughing Pai am cautat catei de vanzare sau ceva de genul si m-am uitat la pozele cu cateii de vanzare. Unde am gasit pretul mai avantajos am sunat la numar si am stabilit un loc si am fost sa luam catelul.happy
Site-ul nu-l mai stiu.Dar cauta si tu asa si unde gasesti un catel care crezi ca e potrivit suni la numarul de acolo.laughing Nu prea ma pricep sa explic. Sper ca te-am ajutat...laughing

| Peiciu a răspuns:

Catei-de-vanzare.ro/caini.html Sunt niste catei foarte frumosi big grin