| denisa20 a întrebat:

Ati cumparat vreodata ceva online? Daca da ce si de pe ce site.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am cumparat niste carti foarte bune de pe site-urile cu anticariat

| valy a răspuns:

Da.am cumparat de pe ebay niste telefoane si niste accesorii.si e foarte sigur site-ul.este cel mai sigur pe care il stiu.restu nu am incercat.

| Gosh. a răspuns:

Da, eu de obicei cumpar carti online...de pe diferite site-uri big grin

| ilinca98 a răspuns:

Da de pe www.otto.ro un tankini http://www.otto.ro/d-10007558-sutien-tankini-buffalo. html? artnr=294103-270&picid=1243107#in culorile sunt la fel ca cele de pe net (ieri l-am primit)