| 1234567890_7534 a întrebat:

V-ati dorit vreodata sa slabiti?
Daca v`ti dorit ati reusit?
Cum?
As vrea si eu sa slebesc si nhus >cum,,,:"

Răspuns Câştigător
| Ros3Blu3 a răspuns:

Fa muuuuuuuuuuuuuuuultt sportbig grin si mananca mesele principalebig grin dar nu o saptamana 2 si dupa aiawave ca atat de repede cat ai dat jos la fel se pune de repedebig grinbig grinbig grin incepe cu abdomene si alte chesti dar in cantitati mici sa zic asa azi cate 5 maine cate 10 in fiecare seara culca'te cu foameebig grinlaughing si nu numai abdomene si alte lucruri dar ti-am zis nu incepe tare cu multe deodata ca a 2a zi nu te mai ridici din patlaughing din cauza la febrabig grin sper ca te-am ajutat te pupic :*:*:*:*

3 răspunsuri:
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Probabil mancand mai putin si facand mai multa miscare. Incearca ceva distractiv precum role, bicicleta pentru a face mai multa miscare si pentru a depunde mai mult efort intr-un mod mai placut. Si ar mai fi ceva cu mancarea: mananca putin si des, PUTIN! Sper sa reusesti. Te-am pupat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul depinde de un stil de viata sanatos. Poti alege sa practici un anumit sport care iti place, asta daca nu esti exagerat de gras. O alta solutie poate fi o dieta pe care sa o urmezi intocmai.Nu iti spun asta din proprie experienta, dar, poate functioneaza happy

| onussa a răspuns:

Eu am fost odata indragostita si am slabit fff tarehappyincearca si tu poate reusestilaughing