| anonim_4396 a întrebat:

V-ati face un tatuaj? Daca da, ce semnificatie ar avea?

20 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Http://despre-tatuaje.com/......Tattoo.jpg
mi-as face un tatuaj in genul acestuia insa foarte micut mi-ar placea sa scrie numele meu cristina in chineza sau romana nu conteaza numai sa se vada bine.deocamdata imi fac pentru cateva luni iar daca imi place intr-un final imi voi face permanent insa uneori te cam saturi de tatuaje si nu are rost sa iti faci daca dupa un timp regreti;))

pupici

cami
| cami a răspuns:

Nu, lasand la o parte riscurile la care te supui (nu stii niciodata ce se ascunde pe acele acelea "sterile"), de ce? Poate ca azi iti place ceva, maine altceva. (cum a spus @lolita).]
Acum, adolescenta ai alta mentalitate, la maturitate, alta, deci, ca sa le impaci pe amandoua : fa-ti unul semipermanent.

| Ana a răspuns:

http://poze.interactiuni.ro/o_anunturi/4263.jpg
mi-as face un tatuaj exact ca acel fluture mov, la glezna doar ca mai micut :)

| Marii a răspuns:

Da, vreau sa-mi fac unul permanent. Vreau sa-mi fac initiala prenumelui meu pe ceafa. happy

| dragutza a răspuns:

Pai cred ca mi-as face o inimioara! happy

lolita
| lolita a răspuns:

Nu mi-as face un tatuaj permanent. vara imi fac tatuaje semipermanente si asa in fiecare an mi le schimb.

| Bishop a răspuns:

Probabil un surfer

| Anda_5509 a răspuns:

EU Mi as face... unu micut, cum are anahi cel cu peter pan, sau la incheietura mainii semnu pacii, sau sa scrie "breathe", sau in memoria cuiva (cum ar fi parintii, ffffff buni prieteni, frati)semnatura lor.la fete cele mari sunt ORIBILE. daca sunt micutze si dragute sunt f oke

| D A R i U t S s A a răspuns:

Eu, una nu mi-as face asa ceva.
1 pentru ca sunt fata
2 pentru ca nu-mi plac.

| Fvn a răspuns:

Eu am deja tatuata imaginea asta pe intreg omoplatul
http://www.desene-pereti.ro/......rate/1.jpg

| jarulitza a răspuns:

Am 4 tatuaje, primul l-am facut la 14 ani, 2 dintre ele au o semnificatie aparte, celelalte 2 mi-au placut pe moment iar acum m-am plictisit de ele si incerc sa mi le scot... Cel mai bine ar fi sa nu va faceti tatuaje daca nu sunteti sigure ca vi le doriti si ca inseamna ceva pentru voi, un tatuaj dureaza o viata, iar cele semipermanente nici macar nu le consider tatuaje eu una pentru ca e acelasi lucru daca te-ai picta cu carioca...

| ale_4786 a răspuns:

Da, mi-as face love struck Pai presupun ca ceva despre mine sau in amintirea cuiva thinking, sau ce mi-ar place mie pe moment, asa ceva big grin

| bibydraguta a răspuns:

Poate mi-as face unul micut pe spate ar fi fain vara s-ar vedea super dar nu permanent cu numele meu si al iubitului meu

| sunset22 a răspuns:

Da mi-asi face unul, chiar m-am gandit si vreau un fluture dar asa micut, nu prea pompos big grin

| dydyana a răspuns:

Nu m-am gandit inca la asta, dar daca mi-as face ar fi dragut si micut (o steluta, o floare, numele iubilului, etc)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da mi-as face. Unul mai mic asa. mi-as face un scorpion, reprezentand zodia mea si ambitia.Sunt foarte ambitioasa si niciodata nu renunt la ceea ce`mi propun.Ar avea o semnificatie foarte mare plus ca reprezinta si senzualitatesmugDar nu mi l`as face permanent.Vara asta chiar as vrea sa`mi fac.Mersi pentru ideebig grinChiar pentru ca merg in Spaniasmug :X

O zii placuta>:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca pentru mine ar insemna rasplata telului meu in viatabig grinbig grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva sa te reprezinte. mai multe pe http://www.best-tattoo.net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-as face un tatuaj sentimental in memoria tatalui meu

| flavius1921 a răspuns:

Da, mi-as scrie pe spate "Urasc Femeile Perverse" big grin am vazut la tv, dar inca nu stiu pe ce limba sa il scriu happy