| Cannion a întrebat:

Va bazati pe sentimentele voastre sau pe opiniile prietenilor in legatura cu o anumita persoana?

3 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Eu personal am fost in situatia asta si am mers pe sentimente chiar daca am stiut ca nu e bine si ca cei din jur au dreptate. de ce? pentru ca am vrut sa aflu personal asta pana cand am aflat-o. nu a fost placut dar cumva am iesit la suprafata. am stiut in mod cert cum sta treaba. asa ca tu decizi... poti sa iti asculti prietenii si sa stai in banca ta sau poti sa mergi pe sentimente pana cand totul devine clar. cam atat de spus. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai pe impresiile mele, dupa ce am adunat date de la cei din jur, am tras linie si am adunat. Adevarul este mereu la mijloc.

| ellaells a răspuns:

Ma bazez pe sentimentele mele pentru ca "prietenii" nu iti mai raman prieteni daca vad ca iti e bine intr-o relatiewinking