| justme_2191 a întrebat:

VA DAU DUNDA! sper sa ma puteti asculta deci anul trecut eram slaba aveam vreo 47-50 de kile si o prietena de-a mea avea 60 de kile a trecut un an iar acum aceea fata are 50 de kile si eu vreo 60 dar treaba e ca ma exaxspereaza felul ei de a fi se da mare pur si simplu iau spus si profesorii ca este prea slaba si pur si simplu nu stiu nu mai suport as vrea sa i dau peste nas si sa i arat ca pot si eu sa slabesc da fara sa ma dau mare si ma mai enerveaza ea manca numa dulciuri si asa o slabit si cand manaca ma mult se face cred sa vomite cred ca e bulimica pentru ca o zis si ea si sa va mai spun nu e o fata cuminte are numai 14 ani si ajunge acasa numa dimineata si e felu ala de om care nu munceste de loc nici la invatat nici la slabit ea o slabit repede si totusi are note mai bune decat mine si e mai slaba decat mine ce ma pot face trebuie sa ma lupt dar nu stiu sa o las in pace dar ma enerveaza groaznic sau sa slabesc si eu si sa lucrez de trei ori mai mult desi imi este destul de greu pentru ca anul trecut ma facea tocilara ca invatam mai mult decat ea aveam si inca am note care pentru mine is destul de bune numa noua si zece si un singur opt nu stiu va rog ajutati-ma VA DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| justme_2191 explică:

Ms:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eu cred ca ar trebui sa o lasi in pace.adica ce draq, daca e proasta asta nu inseamna ca trebuie sa te iei dupa ea^^! nu te cobori la nivelu` ei ca o sa te duci la fund! eu zis sa inveti cat poti tu de bine si sa o lasi in paceoh go on! cat dsp partea cu slabitu`.thinking daca arati si te simti bine in pielea ta nu trebuie sa incerci sa ii imiti pe altiibig grin Good luckkiss