| anonim_4396 a întrebat:

Va mai aduceti aminte de hi5? A fost reteaua de socializare a adolescentei mele. De jocuri in special de Origanized Crime (mi-e dor de jocul ala). Care-si mai aduce aminte?

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Adică porcăria aia de site care mi-a cauzat prejudecăţi nefondate faţă de Facebook timp de ani? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Gizăz):

Stiu. Si mie mi s-a intamplat la fel. Imi facusem cont pe fb prin 2008 si era o porcarie totala. Si l-am sters de vreo doua ori.

| T0T a răspuns:

Inca mai exista hi5, acum apartine de Tagged.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Stiu. Inca mai am contul dar nu mai este cum a fost odata. Majoritatea retelelor de socializare au fost distruse sistematic de facebook pentru a nu-i face concurenta. Imi placeau foarte mult jocurile "Organized Crime!" si "The Legend of Spirehold". sad

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, Hi5 acum e aproape identic cu TAgged. Eu frecventam acum vreun an HI5 si Tagged cand ma jucam un joc fain numit Pets.